Koroškemu prvoligašu je uspel velik met, saj so v svojih vrstah uspeli obdržati srbskega krožnega napadalca Vuka Milenkovića.

26-letni rokometaš je svojo pot začel v RK Partizan iz Beograda, nato nadaljeval na Madžarskem pri klubu Dabas in se po kratki avanturi pri naših vzhodnih sosedih pridružil bojevnikom iz mesta miru. Po vrnitvi v domovino je igral za RK Metaloplastiko iz Šabca, kasneje pa je oblekel dres izraelskega Hapoel Ashdoda. Zaradi razmer v sveti deželi se je vrnil v Slovenj Gradec, kjer je ponovno našel svoj dom in bo s svojo kakovostjo in izkušnjami še naprej prispeval k uspehom ekipe.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Vuk Milenković
  • Datum rojstva: 10.05.1998
  • Država: Srbija
  • Igralno mesto: Krožni napadalec
  • Dosedanji klubi: RK Partizan in RK Metaloplastika Elixir (Srbija), RK Dabas (Madžarska), Hapoel Ashdod (Izrael)
Vuk, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar