Igralski mozaik ekipe za prihodnjo sezono se dopolnjuje. V Slovenj Gradcu ostaja otrok kluba Vid Levc. Ob kapetanu Roku Cvetku, v klubu ostaja tudi njegov namestnik.

Pred povratkom v matični klub se je Levc tri sezone (2016/17, 2018/19 ter 2019/20) kalil pri sosednjem prvoligašu Gorenju iz Velenja, vmes za eno sezono (2017/18) oblekel tudi dres vijolic iz Maribora in se nato vrnil nazaj v Velenje. Pohvali se lahko s številnimi nastopi v EHF Ligi prvakov, EHF Ligi Evropa, EHF Evropskem pokalu ter SEHA ligi. Nenazadnje je pod taktirko Ljubomirja Vranješa dobil priložnost tudi v članski reprezentanci.

Desno – roki ostrostrelec, ki bo zaradi svojih reprezentančnih izkušenj zagotovo velik vzor mlajšim selekcijam kluba, ostaja del belo – modrih tudi v prihodnje.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Vid Levc
  • Datum rojstva: 23.11.1994
  • Država: Slovenija
  • Igralno mesto: Levi zunanji
  • Dosedanji klubi: RK Gorenje Velenje, RK Maribor Branik
Vid, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar