Uroš Štumpfl je v minuli sezoni s 189 zadetki dokazal, da ima belo – modro srce, zato nadaljuje uspešno zgodbo z RK Slovenj Gradec tudi v prihodnje.

Najboljši strelec bojevnikov minule sezone je svoje prve rokometne korake naredil v velenjskem Gorenju. Že v mlajših selekcijah je kazal izjemen potencial in se v Šaleški dolini dobro razvijal. Čeprav ni dočakal debija za člansko ekipo velenjskih os, se je leta 2013 preselil na Koroško, kjer je že pri 18 letih zaigral za prvo ekipo in obetal veliko za prihodnje sezone. Zaradi študija se je kalil pri mariborskem Braniku, vendar je ljubezen do rokometa ponovno našel med bojevniki, katerih del bo tudi v prihodnje.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Uroš Štumpfl
  • Datum rojstva: 20.03.1994
  • Država: Slovenija
  • Igralno mesto: Desno krilo
  • Dosedanji klubi: RK Gorenje Velenje, RK Maribor Branik
Uroš, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar