Mlajši izmed bratov Štaleker bo v prihodnji sezoni prvič dobil resnejšo priložnost v članski ekipi RK Slovenj Gradec. Klub bo lahko na njegove rokometne veščine računal vse do leta 2027.

Tjaž Štaleker, otrok slovenjgraškega rokometa, si je z odličnimi predstavami hitro prislužil vpoklic v reprezentančne selekcije. Največji uspeh z izbrano vrsto je dosegel na minulem Olimpijskem festivalu evropske mladine, kjer je z mlajšimi kadeti osvojil srebrno odličje. Mladi Štaleker bo tako v prihodnji sezoni prvič dobil resnejšo priložnost ob bok mentorjema Roku Cvetku in Niku Rantahu, kar bo nedvomno pripomoglo k njegovemu nadaljnjemu razvoju.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Tjaž Štaleker
  • Datum rojstva: 25.08.2007
  • Država: Slovenija
  • Igralno mesto: Srednji zunanji
Tjaž, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar