V letošnji sezoni je Tilen Leben nosil pomembno vlogo med slovenjgraškima vratnicama, zato se je vodstvo kluba dogovorilo za podaljšanje sodelovanje.

27-letni Celjan, nekdanji up mlajših slovenskih reprezentanc je svojo športno pot začel tlakovati v knežjem mestu. Dobre predstave so ga popeljale od Sevnice, Maribora in Dobove vse do slovitega Tatran Prešova.

Z željo po dokazovanju je Tilen na začetku marca preteklega leta okrepil ekipo bojevnikov in že hitro pritegnil pozornost s svojimi izjemnimi vratarskimi sposobnostmi. V zadnji sezoni in pol je več kot upravičil zaupanje, ki mu ga je izkazal RK Slovenj Gradec. S svojim profesionalizmom in stalno visokimi predstavami je na številnih tekmah pokazal, da sodi med najboljše vratarje v Sloveniji.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Tilen Leben
  • Datum rojstva: 07.01.1997
  • Država: Slovenija
  • Igralno mesto: Vratar
  • Dosedanji klubi: RK Celje Pivovarna Laško, RK Sevnica, RK Maribor Branik, RK Dobova, Tatran Prešov (Slovaška)
Tilen, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar