V Slovenj Gradcu se rokometaši s pričakovanjem in pripravljenostjo soočajo z izzivom 16. kroga Lige NLB, kjer jih čaka gostovanje v Škofljici. Domači klub je v svoji dvorani letos izkazal izjemno moč in prepričljivo zmagovalno formo, kar pomeni, da bojevnike čaka zahtevna tekma.

Kljub nedavni menjavi trenerja so belo – modri odločni, da bodo na igrišču dali vse od sebe. V klubskih prostorih je v zadnjih dneh vladala pestra atmosfera, vendar so igralci uspeli najti skupni jezik ter se zavestno pripraviti na izziv. Zavedajo se, da bo potrebno pokazati svoj najboljši rokometni izraz.

IZJAVA PRED TEKMO

Vid Levc: “V soboto nas čaka tekma s Škofljico s katero smo se letos že dvakrat pomerili. Ni nobene skrivnosti. Za nami je slab uvod v drugi del tekmovanja in vsi smo visoko motivirani, da stopimo na zmagovalne tirnice. Ta teden smo, po menjavi trenerja, nekaj stvari postavili na novo. Časa ni veliko, vseeno pa upam, da v tekmo vstopimo sproščeno in predvsem pokažemo kar znamo.”

Vid Levc verjame v uspešnejše nadaljevanje prvenstva.

Napišite komentar