Prva zmaga sezone.

Sobota 23. September 2023

RK Slovenj Gradec vs. ŠRD Škofljica 30:23

Športna dvorana Slovenj Gradec. Gledalcev 600

Strelci: Cvetko 8, Eskeričić 5, Lampret in Štumpfl 4,

Po prvi zmagi bojevnikov v Liga NLB 2023/24 je pred klubski mikrofon stopil bojevnik Kristian Eskeričić ⚔️, ki je v nasprotnikovo mrežo spravil 5 žog ⚽.

𝐙𝐦𝐚𝐠𝐚𝐥𝐢 𝐬𝐦𝐨, 𝐤𝐚𝐫 𝐣𝐞 𝐧𝐚𝐣𝐛𝐨𝐥𝐣 𝐩𝐨𝐦𝐞𝐦𝐛𝐧𝐨. 𝐕 𝐭𝐞𝐤𝐦𝐨 𝐬𝐦𝐨 𝐯𝐬𝐭𝐨𝐩𝐢𝐥𝐢 𝐨𝐝𝐥𝐢𝐜̌𝐧𝐨 𝐭𝐚𝐤𝐨 𝐯 𝐧𝐚𝐩𝐚𝐝𝐮 𝐤𝐨𝐭 𝐨𝐛𝐫𝐚𝐦𝐛𝐢. 𝐕 𝐧𝐚𝐝𝐚𝐥𝐣𝐞𝐯𝐚𝐧𝐣𝐮 𝐬𝐦𝐨 𝐳𝐠𝐫𝐞𝐬̌𝐢𝐥𝐢 𝐧𝐞𝐤𝐚𝐣 𝐜̌𝐢𝐬𝐭𝐢𝐡 𝐬𝐭𝐫𝐞𝐥𝐨𝐯 𝐢𝐧 𝐠𝐨𝐬𝐭𝐨𝐦 𝐨𝐦𝐨𝐠𝐨𝐜̌𝐢𝐥𝐢, 𝐝𝐚 𝐬𝐞 𝐩𝐫𝐢𝐛𝐥𝐢𝐳̌𝐚𝐣𝐨. 𝐙𝐧𝐨𝐯𝐚 𝐣𝐞 𝐩𝐫𝐢𝐬̌𝐞𝐥 𝐧𝐚𝐬̌ 𝐭𝐫𝐞𝐧𝐮𝐭𝐞𝐤, 𝐯 𝐤𝐚𝐭𝐞𝐫𝐞𝐦 𝐬𝐦𝐨 𝐫𝐞𝐚𝐥𝐢𝐳𝐢𝐫𝐚𝐥𝐢 𝐯𝐬𝐞 𝐩𝐨𝐭𝐫𝐞𝐛𝐧𝐞 𝐧𝐚𝐩𝐚𝐝𝐞 𝐢𝐧 𝐩𝐫𝐨𝐭𝐢𝐧𝐚𝐩𝐚𝐝𝐞. 𝐕 𝐝𝐫𝐮𝐠𝐞𝐦 𝐝𝐞𝐥𝐮 𝐬𝐦𝐨 𝐧𝐚 𝐢𝐠𝐫𝐢𝐬̌𝐜̌𝐮 𝐝𝐞𝐥𝐨𝐯𝐚𝐥𝐢 𝐧𝐞𝐤𝐨𝐥𝐢𝐤𝐨 𝐛𝐨𝐥j 𝐫𝐚𝐳𝐢𝐠𝐫𝐚𝐧𝐨 𝐢𝐧 𝐬𝐩𝐫𝐨𝐬̌𝐜̌𝐞𝐧𝐨. 𝐃𝐞𝐥𝐞𝐳̌ 𝐯𝐬𝐚𝐤𝐞𝐠𝐚 𝐩𝐨𝐬𝐚𝐦𝐞𝐳𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐣𝐞 𝐛𝐢𝐥 𝐩𝐥𝐨𝐝 𝐢𝐳𝐣𝐞𝐦𝐧𝐞𝐠𝐚 𝐞𝐤𝐢𝐩𝐧𝐞𝐠𝐚 𝐝𝐮𝐡𝐚, 𝐤𝐢 𝐧𝐚𝐬 𝐣𝐞 𝐩𝐨𝐧𝐞𝐬𝐞𝐥 𝐝𝐨 𝐩𝐨𝐦𝐞𝐦𝐛𝐧𝐞 𝐢𝐧 𝐥𝐞𝐩𝐞 𝐳𝐦𝐚𝐠𝐞!”

Statistika tekme na povezavi:

Napišite komentar