Po Vuku Milenkoviću bo del belo – modre družine še en produkt srbskega rokometa. Mladi desni zunanji Ognjen Karlaš, v mestu miru ostaja vsaj do poletja 2025!

Karlaš se je v Slovenj Gradec preselil iz ene najmočnejših lig na svetu, poljske ORLEN Superlige. Rokometno pot je začel v domačem klubu Mladost – TSK, nato pa je blestel v RK Proleter Zrenjanin, kar mu je prineslo prestop v poljsko ekipo Energa MKS Kalisz, kjer je preživel dve izjemni sezoni.

Srb, rojen v Novem Sadu je po prihodu na Koroško odlično dopolnil mesto Kristiana Eskeričića, s katerim bo v prihodnji sezoni tvoril močan tandem. Navijači so ga po zgolj pol sezone sprejeli medse kot svojega, kar dodatno potrjuje njegov talent in prilagodljivost okolju.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Ognjen Karlaš
  • Datum rojstva: 07.08.2001
  • Država: Srbija
  • Igralno mesto: Desni zunanji
  • Dosedanji klubi: RK Mladost TSK in RK Proleter Zrenjanin (Srbija), Energa MKS Kalisz (Poljska)
Ognjen, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar