Iz ene najmočnejših rokometnih lig na svetu, Poljske ORLEN Superlige je v mesto miru prispel desni zunanji igralec Ognjen Karlaš.

V svojih rosnih 22 letih je Karlaš športno kariero začel tlakovati v domačem klubu Mladost – TSK. Pot ga je vodila v RK Proleter Zrenjanin, kjer je še dodatno zablestel in pritegnil pozornost Poljske ekipe Energa MKS Kalisz, kjer je kasneje preživel dve izjemni sezoni.

Srb, rojen v Novem Sadu, je s slovenjgraškim rokometnim klubom dogovoril sodelovanje za prihodnje leto in pol. Na položaju desnega zunanjega bo s svojimi mednarodnimi izkušnjami nadomestil poškodbo Kristijana Eskeričića in odhod Đorđa Čolovića, tako pomembno prispevajoč k moči in svežini ekipe.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Ognjen Karlaš
  • Datum rojstva: 07.08.2001
  • Država: Srbija
  • Višina: 196 cm
  • Teža: 95 kg
  • Igralno mesto: Desni zunanji
  • Dosedanji klubi: RK Mladost TSK in RK Proleter Zrenjanin (SRB), Energa MKS Kalisz (POL)

Napišite komentar