Člansko ekipo RK Slovenj Gradec v 8. krogu Lige NLB čaka nova zahtevna preizkušnja. Tokrat bodo belo – modri gostovali pri rokometaših Celja, ki v letošnji sezoni poleg državnega prvenstva in pokala Slovenije nastopajo tudi v elitni EHF ligi prvakov.

Tako Celjani kot Slovenjgradčani so se v novo sezono podali nekoliko pod pričakovanji. Korošci imajo na razvrstitveni lestvici po sedmih odigranih tekmah pet točk, medtem ko, tokratni gostitelji s desetimi točkami zavzemajo tretjo pozicijo.

Nedeljski obračun, ki bo odigran kot zadnji v sklopu 8. kroga lahko eni kot drugi ekipi pripomore veliko oz. vzame prav tako z isto mero, zato si v legendarni dvorani Zlatorog obetamo dobro rokometno srečanje!

Nedelja, 29. oktobra, ob 18.00:

RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO – RK SLOVENJ GRADEC

Napišite komentar