Mladi levi zunanji rokometaš Miha Štaleker bo tudi v prihodnji sezoni navduševal v belo – modrem dresu. Skupaj s bratom Tjažem ostaja zvest bojevnikom vse do leta 2027.

Zgolj 18-letni Štaleker se je članski ekipi pridružil že leta 2022. Strateg Žiga Lesjak mu je resnejšo priložnost namenil v letošnji sezoni, kjer je na 21 tekmah dosegel 28 zadetkov. Ni se ustrašil večje odgovornosti in tako svojo priložnost odlično izkoristil. Kot otrok slovenjgraškega rokometa si je z izjemnimi predstavami hitro prislužil vpoklic v reprezentančne selekcije. Največji uspeh z izbrano vrsto je dosegel na minulem Olimpijskem festivalu evropske mladine. Miha je svoje znanje pokazal tudi v mladinski selekciji, katero je kot najboljši strelec ekipe s 146 zadetki zaključil na odličnem 3. mestu.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Miha Štaleker
  • Datum rojstva: 11.02.2006
  • Država: Slovenija
  • Igralno mesto: Levi zunanji
Miha, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar