Pri RD Fužinar vzgojeni rokometaš, bo poleg Vida Kačičnika in Davida Saleznika v prihodnji sezoni za RK Slovenj Gradec zaigral na poziciji levega krila.

Matija je na kaljenje v Slovenj Gradec prišel kot kadet. Iz leta v leto je raven svoje igre močno stopnjeval in v sezoni 2020/21 prestopil na Dolenjsko k tamkajšnji ekipi Trima. Željo po še večjemu napredovanju je kasneje iskal pri Ormožu in Veliki Nedelji. Po treh sezonah nabiranja izkušenj ter igranju v evropski ligi in evropskem pokalu se je mladi Pandev ponovno vrnil na Koroško, kjer bo s svojimi predstavami navduševal tudi v prihodnje.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Matija Pandev
  • Datum rojstva: 27.07.2001
  • Država: Slovenija
  • Igralno mesto: Levo krilo
  • Dosedanji klubi: RD Fužinar, RK Trimo Trebnje, RK Jeruzalem Ormož, RK Velika Nedelja
Matija, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar