Za člansko ekipo se pričenja drugi del sezone 2025/26, pred nami pa je prvi izziv – gostovanje v Ivančni Gorici.
V prvem delu sezone smo na domačem parketu proti Celjanom prikazali zelo odlično predstavo, kar daje ekipi dodatno motivacijo tudi tokrat. Težo in pomembnost prihajajoče tekme dobro povzema tudi trener Žiga Lesjak, ki poudarja, da ekipo čaka zahtevna naloga in da bo ključna osredotočena, borbena igra skozi vseh 60 minut.
IZJAVA PRED TEKMO 18. KROGA LIGE NLB:
Žiga Lesjak: “Vsekakor nas že tradicionalno čaka težko gostovanje v Ivančni Gorici, kjer dvorana vedno poka po šivih. Gre za zelo neugodno mlado ekipo, ki ima jasen cilj v zadnjih petih krogih. Tudi mi imamo svojo računico in gremo v Ivančno Gorico po zmago in čim boljše izhodišče v končnici prvenstva.”

LIGA NLB, 18. KROG:
RK SVIŠ Cugelj okna vs. RK Slovenj Gradec // Sobota, 7. februar, ob 19:00 (športna dvorana OŠ Stična) s prenosom na RZS TV