Po dveh tednih premora se na sceno vrača državno prvenstvo v Ligi NLB. Na Koroško prihaja vedno neugodno moštvo iz Kopra, katero je pred sezono prevzel hrvaški strateg Boris Lisica. Dvoboj 8. in 9. uvrščene ekipe prve slovenske lige bo na sporedu to soboto ob 19.00 v športni dvorani Slovenj Gradec.

IZJAVI PRED TEKMO

Dominik Marković:  

“Ta prvenstveni krog k nam prihaja vedno neugodna ekipa Kopra. Po zmagi v Dobovi bo to za nas nova pomembna preizkušnja. Menim, da smo dva tedna dobro trenirali in se tako na nasprotnika suvereno pripravili. Verjamem, da bomo z našo izjemno publiko prišli do nove zmage!”

Oleksiy Yankovskyy:

“Pričakujemo zelo težko in izenačeno tekmo. Skozi celotno srečanje bomo morali igrati na najvišjem možnem nivoju, tako v napadu kot obrambi. Ob podpori navijačev nam to lahko uspe!”

Napišite komentar