Igralski mozaik RK Slovenj Gradec se počasi začenja sestavljati. Iz tabora belo – modrih sporočamo, da bo v prihajajoči sezoni dres MO Slovenj Gradec še naprej nosil kapetan Rok Cvetko.

Rok je v zadnjih letih postal pravi simbol kluba, saj je svoj razcvet doživel prav v mestu miru. Za Slovenj Gradec je odigral že več kot 200 tekem, skupno gledano v državnem prvenstvu, slovenskem pokalu in EHF Evropskem pokalu. Prav v slednjem je s 31 zadetki blestel kot najboljši strelec Korošcev.

Kot bivši igralec Celja, Ptuja in Maribora, Rok s svojimi bogatimi izkušnjami in širokim rokometnim znanjem predstavlja neprecenljivo vrednost za klub. Njegov prispevek ne bo omejen le na igrišče, temveč bo s svojimi izkušnjami in mentorstvom pomembno vplival tudi na razvoj mlajših generacij, ki se priključujejo članskemu pogonu.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Rok Cvetko
  • Datum rojstva: 10.09.1996
  • Država: Slovenija
  • Igralno mesto: Srednji zunanji
  • Dosedanji klubi: RK Celje Pivovarna Laško, RK Drava Ptuj, RK Maribor Branik
Kapetan, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar