Konkurenco na položaju levega zunanjega bo v prihodnji sezoni zaostril občasni slovenski reprezentant Gregor Potočnik, ki poleg Aljoše Čudića v mesto miru prihaja iz RK Trimo Trebnje.

Potočnik je svojo rokometno pot začel v Celju. V sezoni 2014/15 je bil posojen v Trebnje, nato pa se je za eno sezono vrnil v mesto ob Savinji. Med letoma 2016 in 2018 je igral za Gorenje Velenje. Po enoletnih izkušnjah v Zagrebu in Csurgu se je leta 2020 vrnil v Slovenijo, k rokometašem Trima. Občasni slovenski reprezentant, ki je dres slovenske članske reprezentance oblekel na 14 tekmah in dosegel 12 zadetkov, se je po štirih letih na Dolenjskem odločil za nov korak v svoji karieri. Kot udeleženec EHF Lige prvakov, EHF Evropske lige, EHF pokala in SEHA – Gazprom lige prinaša na koroško dragocene izkušnje, ki bodo Slovenjgradčanom v prihajajoči sezoni zelo koristile.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Gregor Potočnik
  • Datum rojstva: 22.08.1992
  • Država: Slovenija
  • Igralno mesto: Levi zunanji
  • Dosedanji klubi: RK Celje Pivovarna Laško, RK Gorenje Velenje, RK Zagreb (Hrvaška), Csurgói KK (Madžarska), RK Trimo Trebnje
Gregor, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar