RK Slovenj Gradec se je dogovoril za prihod 25-letnega desnega zunanjega, Đorđa Čolovića, ki je bil zadnja leta član Vranja 1957.

Đorđe Čolović, energični 25-letni srbski desni zunanji, je pred začetkom drugega dela sezone prispel v Slovenj Gradec, kjer se bo preizkusil v novi rokometni avanturi. Njegova športna pot se je začela v matičnem klubu RK Vranje 1957, nato pa je potoval po svetu, igral v Španiji pri HC Sporting Alicante in na Slovaškem pri HK Agro Topoľčany. Njegovo ime je krasilo tudi dres bivšega jugoslovanskega prvaka, RK Dinamo iz Pančeva.

Kot nova okrepitev se Đorđe pridružuje ekipi v Slovenj Gradcu, prinašajoč svežino in dodaten zagon. Skupaj z Eskeričićem bo sestavil stabilen zunanji tandem, ki obeta uspehe na njihovi skupni poti v Sloveniji. Navijači lahko pričakujejo predanost in dinamiko na igrišču, saj Čolović stopa v klub z željo po ustvarjanju pozitivne rokometne zgodbe v Slovenj Gradcu.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Đorđe Čolović
  • Datum rojstva: 11.2.1998
  • Država: Srbija
  • Višina: 191
  • Igralno mesto: Desni zunanji
  • Dosedanji klubi: RK Vranje 1957 in RK Dinamo Pančevo (SRB), HC Sporting Alicante (ŠPA), HK Agro Topoľčany (SVK)

Napišite komentar