Konec decembra je na sporedu reprezentančni premor, tekom le-tega bo v dresu slovenske članske reprezentance aktiven tudi bojevnik David Svečko. Slednji se je z rokometom začel ukvarjati v domačem Gorenju iz Velenja, nadaljeval pri Škofljici, nato zaigral še za ljubljanski RD LL Grosist Slovan, član Slovenj Gradca pa je od poletja 2021. Kljub vztrajnim izzivom in poškodbam kolena med obdobjem igranja za belo – modre se robustni velenjčan ni predal. Z neomajno predanostjo in trdim delom je nadaljeval s treningi, premagal ovire ter uresničil otroške sanje. Poleg Svečka so na spisku reprezentance še štirje bivši bojevniki: Kenan Pajt, Alen Skledar, Gašper Dobaj in Tarik Velić.

David Svečko: “Zaigrati za slovensko reprezentanco so sanje vsakega športnika, zato sem se vpoklica zelo razveselil. To je nagrada za ves vložen trud in hkrati potrditev, da sem na pravi poti. Potrudil se bom po svojih najboljših močeh, da upravičim zaupanje selektorja in prikažem dobro igro!”

David, srečno in uspešno!

Napišite komentar