Steber slovenjgraške obrambe ostaja v mestu miru. David Svečko je belo – modrim obljubil zvestobo tudi za prihodnjo sezono!

Svečko je rokometno pot začel v domačem Velenju, a priložnosti v članski ekipi ni dočakal. Zaradi želje po večji minutaži se je napotil v bližino prestolnice, in sicer k drugoligašu iz Škofljice. Nato je oblekel dres Slovana in se po kaljenju na Kodeljevem priključil bojevnikom iz mesta miru, katerih član je vse od sezone 2021/22.

Mladi krožni napadalec je kljub težkim poškodbam uresničil sanje vsakega rokometaša. Zaigral je v evropskem tekmovanju ter prvič prejel vpoklic v člansko reprezentanco. Pred 26 – letnikom je svetla prihodnost, katero bo še naprej gradil v Slovenj Gradcu!

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: David Svečko
  • Datum rojstva: 20.01.1998
  • Država: Slovenija
  • Igralno mesto: Krožni napadalec
  • Dosedanji klubi: RK Gorenje Velenje, ŠRD Škofljica, RD LL Grosist Slovan
David, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar