Produkt slovenjgraške rokometne šole Aljaž Lampret si je z uspešnimi predstavami na parketu priigral novo sodelovanje z klubom. Belo – moder dres bo tako nosil še v naslednji sezoni.

Lampret je član kluba že od mlajših dečkov B. Skozi trenažni proces je sodeloval z različnimi trenerji, ki so mu pomagali pri razvijanju njegovega talenta, kar je privedlo do večkratnih vpoklicev v reprezentančne akcije mlajših selekcij. Za krajše obdobje se je preizkusil pri Gorenju iz Velenja, a ga je športna pot kasneje pripeljala nazaj v domači klub. Po napovedanem koncu kariere zaradi zdravstvenih težav se je znova vrnil na parket in ponovno uveljavil svoje rokometno znanje.

Lampretova zgodba je polna vzponov in padcev, vendar njegova ljubezen do igre ni nikoli ugasnila. S podaljšanjem sodelovanja je slovenjgraški klub naredil dodaten korak v smeri začrtane strategije in izgradnji mlade ter kvalitetne ekipe.

Osebni podatki:

  • Ime in priimek: Aljaž Lampret
  • Datum rojstva: 13.03.2001
  • Država: Slovenija
  • Igralno mesto: Levi zunanji
  • Dosedanji klubi: RK Gorenje Velenje
Aljaž, srečno v novi sezoni! 🤍💙

Napišite komentar