Yankovskyy pred Koprom: “Pričakujemo borbenega nasprotnika!”

Po končanih reprezentančnih aktivnostih se nadaljuje prvenstvo v Ligi NLB. Slednje prinaša  derbi 18. kroga med rokometaši Slovenj Gradca in Kopra. Srečanje šesto in sedmo uvrščene ekipe prvoligaškega tekmovanja ima tokrat poseben značaj, saj tako domači bojevniki kot gostujoči Primorci lovijo končno bodisi peto ali četrto pozicijo, ki vodi v Evropska tekmovanja.  

Dodatnega zagona za tokratno srečanje Korošcem torej ne manjka. Svoja pričakovanja pred tekmo je v tokratnem pogovoru strnil Aljoša Yankovskyy, ki poudarja, da bo za končno zmago pretehtala večja borbenost ene od ekip.

“V nedeljo k nam prihaja ekipa iz Kopra od katere se pričakuje borbena igra vse do zadnje sekunde. Naša naloga bo, da se do konca tedna uspešno pripravimo za vsakega njihovega igralca in, da v nedeljo prikažemo dobro igro tako v obrambi kot v napadu. Veseli bomo vsake pomoči iz tribun!”

RK Slovenj Gradec – RD Koper

Nedelja, 19. marec, 18:00