Dobaj pred Krko: “Za zmago bomo naredili vse!”

Bojevnike iz mesta miru po uvodni tekmi nadaljevanja in zmagi v Krškem čaka nova zahtevna preizkušnja.

Belo – modri se bodo v 15. krogu Lige NLB pomerili z rokometaši Krke, ki imajo na svojem računu enako število točk kot Korošci. Pomena derbija peto in šesto uvrščenih ekip prvoligaškega prvenstva se zaveda tudi vratar Gašper Dobaj, ki v mestu v farmacevtov obljublja boj do zadnjega atoma moči.

“V Novem mestu nas definitivno čaka zelo težka tekma, saj Krka v letošnji sezoni kaže zelo dobre predstave. To vsekakor ne pomeni, da na gostovanje odhajamo z belo zastavo, z njimi imamo namreč še neporavnane račune iz domače tekme. Navijačem obljubljam, da bomo naredili vse kar je potrebno, da dve točki potujeta z nami nazaj v Slovenj Gradec!”


MRK Krka – RK Slovenj Gradec

Petek, 10. februar, 18:00 – Sportklub 1