Kristijan Eskeričić v Savdsko Arabijo.

Med novoletnim premorom je bil cilj, da članska ekipa ostane nespremenjena. Kljub temu, da smo jesenski del bili primorani odigrati s kopico poškodb smo mnenja, da je ekipa dobro sestavljena in, da bomo konec leta dosegli zastavljene cilje.

Po novem letu smo bili kontaktirani iz savdskega kluba Aisafa, da se zanimajo za Kristijana Eskeričića. Po pogovoru z igralcem smo ugotovili, da si predvsem on želi še enkrat preskusiti v tujini in tako s klubom v zameno za odškodnino dosegli dogovor o prestopu igralca. Kristijanu želimo vse dobro in bomo v klubu naredili vse kar bo možno, da se nam v sezoni 2023/2024 zopet pridruži kot igralec.

Zavedamo se, da bo v spomladanskem delu to velik hendikep za ekipo in hkrati verjamemo v ostale igralce, da bodo enakovredno nadomestili manjko, ki je nastal. Konec koncev, pa je ta prestop potrdilo, da v klubu delamo dobro in da je Slovenj Gradec ponovno na zemljevidu evropski oz. svetovni rokometnih agentov, kot odlična destinacija za razvoj igralcev.