Levc pred Nærbøm: "Verjamem, da bo, s pomočjo navijačev, zmaga ostala doma!"

V mestu miru odštevamo do novega evropskega spektakla.

V Slovenj Gradec prihaja norveški Nærbø, proti kateremu bodo bojevniki lovili napredovanje v zgodovinski 3. krog pokala EHF. Svoja pričakovanja je strnil Vid Levc, ki med belo – modrimi kraljuje po številu nastopov v Evropskih tekmovanjih. 

"V soboto nas čaka povratna tekma proti lanskoletnim prvakom evropskega pokala. Imamo aktiven rezultat z Norveške in naredili bomo vse, da se prebijemo v naslednji krog. Glede na to, da smo se v evropska tekmovanja vrnili po mnogih letih, pričakujem, da bo dvorana polna, kot še nikoli. Verjamem, da bo, s pomočjo navijačev, zmaga ostala doma!"

Slovenjgradčani so na severu Evrope izgubili za zadetek (28:29). Kljub porazu varovance Ivana Vajdla rezultat ohranja v boju za napredovanje. "Za zgodovino gre! V soboto naj se trese! Vse navijače vabim v belo - moder hram po zgodovinski uspeh," je dodal Levc.  RK Slovenj Gradec - Nærbø IL Sobota, 5. november, 19:00